Щорічний Ротарійський музичний фестиваль «Харківські Асамблеї»

Міжнародний музичний фестиваль «Харківські асамблеї» – один з наймасштабніших та резонансних мистецьких форумів України, що втілює бетховенські ідеї єднання людства за допомогою класичної музики. Адже саме завдяки «Асамблеям» встановлені та постійно зміцнюються культурні зв’язки України з Німеччиною, Австрією, Норвегією, Польщею, Швейцарією, Францією, Англією, Іспанією та іншими країнами. Музичний марафон щороку триває від двох до чотирьох тижнів, протягом яких відбуваються концерти за участі студентів та викладачів ХНУМ імені І.П. Котляревського, українських та іноземних музикантів, а також майстер-класи знаних виконавців світового рівня. Харків – культурну столицю східної України – не можна уявити без щорічного музичного свята «Харківські асамблеї», свята, що зі свого започаткування у 1991 році стало символом стабільності та надії.

З дня заснування «Харківські асамблеї» виступають ініціатором створення мистецькіх форумів, орієнтованих на підтримку та розкриття потенціалу творчої молоді нашої країни, на збереження та примноження кращих традицій класичної мистецької освіти. Це відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» для випускників музичних коледжів та спеціалізованних музичних шкіл, міжнародний конкурс музичного мистецтва «Харківські асамблеї», в якому беруть участь особи з вищою мистецькою освітою віком до 40 років включно, Всеукраїнський форум «Стратегії культурної політики України», Міжнародний конкурс виконавців на класичній гітарі «ГітАрт», науково-практичні конференції ….

Оргкомітет «Харківських Асамблей» висловлює щиру вдячність за незмінну підтримку Міністерству культури України, Харківській обласній державній адміністрації, Міській раді Харкова. Партнери фестивалю – ХНАТОБ імені М. В. Лисенка, Харківська обласна філармонія, Ротарі-клуби міста, КПЦ «Дім Нюрнберга», VERE MUSIC FUND.

Поезидент Ротарі Клубу Вікторія Вернігора-Лєтенко вручає нагороду степендіатам асамблей
Translate »